KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13557139
nr 1355 7139
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 2/95, daterad -88. Bladets mått: 56x40 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
måndag 19 oktober 2020
kl 19:57:52
19 okt
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim